2000 yılında Teknik Yapı İnş. Ltd. Şti. bünyesinde Sentetik bazlı, su bazlı boyalar ve bitümlü likit ürünlerin üretimi ile imalat sanayiine girmiştir. İlerleyen yıllarda bitümlü imalatlara ağırlık vererek boya imalatına son vermiştir.
2005 yılında bitümlü kiremit altı üretim tesisi kurarak TEKJÜT ve SEÇKİN markaları ile üretime başlamıştır.
2007 yılında makine ve ekipmanını revize ederek daha kaliteli ürün yapmaya başlamıştır.Bu yıl içerisinde İZOSEÇKİN marka tescili için gerekli başvuruyu yapmıştır. Ayrıca likit ürünlerinde de makinalarını yenileyerek ürün çeşitini arttırmıştır.
2008 yılında İZOSEÇKİN marka tescili alınmıştır. İzoseçkin markası ile bitümlü likit malzemeler ve kiremit altı üretimine devam etmiştir.Bitümlü membran üretimine başlamıştır.
2009 yılında ürün portföyüne Yapı kimyasallarını eklemek için çalışmalara başlamıştır.
2010 yılında TEKNOSİS İZOLASYON ve MADENCİLİK LTD. ŞTİ. ‘ni kurulumu gerçekleştirilip TEKNİK YAPI bünyesinden ayrılmıştır.
2011 halen TEKNOSİS firması olarak bitümlü membran, likit malzemeler ve yapı kimyasallarında tolamda 24 çeşit ürünün imalatını yaparak sektöre hizmet etmektedir.
Kaliteyi en ekonomik bir şekilde tüketiciye sunmayı hedefleyen firmamız yalıtım sektöründe kendini geliştirerek Türkiye pazarında söz sahibi olmayı hedef edinmiştir.

About

İLKELERİMİZ

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda güven bağı yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak, Ürün portföyümüzü artırarak en çok tercih edilen lider yalıtım firması olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak.

About

HEDEFLERİMİZ

Firmamızın ulusal pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.